Haus perdangų blokeliai

Base price
Description

Panaudojimas:
- daugiaaukščių gyvenamųjų pastatų perdangos;
- pramoninių pastatų perdangos;
- mažaaukščių gyvenamųjų namų perdangos;
- perdangų rekonstrukcijai esamose pastatuose.Surenkama gelžbetoninė perdanga – tai armuotų sijų ir tuščiavidurių Haus blokelių perdangos. Šios perdangos susideda iš lengvų gelžbetonio sijų su erdvine plieno santvara, tuščiavidurių blokelių ir monolitinio betono, liejamo statybos aikštelėje.


 
Dėl to, kad tokia perdanga užpildoma tuščiaviduriais Haus blokeliais, ji yra lengvesnė, nei tradicinės perdangos. Šio sprendimo pagrindas yra atitinkamai išdėstytos gelžbetonio sijos, tarp kurių dedamas užpildas – tuščiaviduriai blokeliai. Visuma užliejama viršutiniu betono sluoksniu. Tokia perdanga yra lengva ir patvari. 
Surenkama gelžbetoninė perdanga galima naudoti žemų ir daugiaaukščių gyvenamųjų namų statybose, taip pat bendro naudojimo pastatuose. 
Surenkama gelžbetoninė perdanga, skirta montuoti rankomis, nenaudojant sunkios statybų įrangos, kadangi ir sijų, ir tuščiavidurių Haus blokelių svoris yra nedidelis. 
Sijos dažnai briaunotoms perdangoms gaminamos iš erdvinių plieno santvarų, kurių apatinė juosta tvirtinama 40x120 mm min. C20/25 klasės betono sijose.
Surenkamos gelžbetoninės perdangos atsparumas ugniai (neatsižvelgiant į perdangos tipą), lygus REI 120. Perdangų atsparumą ugniai galima padidinti su kitokiu perdangos apatinio paviršiaus užbaigimu, pvz., gipskartono plokštėmis GKP, drožlių ir cemento plokštėmis arba įrengus atitinkamas pakabinamas lubas.
Surenkama gelžbetoninė perdanga turi labai gerą šiluminę varžą be užbaigiamųjų sluoksnių (iš viršaus ir iš apačios) šiluminė izoliacija (matuojama šilumine varža) 0,37-0,39 m2K/W.
Surenkamos gelžbetoninės perdangos - tai pats geriausias ir teisingiausias sprendimas rekonstruojant pastatus, kadangi šios perdangos galima sumontuoti jau esant uždengtam stogui. 
Tokių perdangų patvarumą, patikimumą ir ilgaamžiškumą patvirtina tai, kad šios perdangos jau per 50 metų plačiai žinomos ir naudojamos daugelyje Europos šalių. 
Mūsų perdangų paprasto sprendimo dėką dabar jau nebereikia sukti galvos dėl sudėtingų statybinių sprendimų.
Surenkamos gelžbetoninės perdangos su HAUS blokeliais dabar jau gaminamos ir Lietuvoje.
Su naujos kartos perdangų blokeliais HAUS H4 surenkamos gelžbetoninės perdangos tampa dar pigesnės.
Išskirtiniai  privalumai surenkamos gelžbetoninės perdangos: 
-montuojama be krano pagalbos; 
-palyginus su monolitine perdanga, yra žymiai pigesnė;
- yra lengvesnė už tradicines perdengimo plokštes;
-geresnė šilumos ir garso izoliacija;
-galimi ilgiai nuo 1,8 m iki 8,6 m.