Liukas ROTO DA3

Base price
Description

Komfortabilus ir labai paprastai sumontuojamas, pritaikytas visoms stogo dangoms. Skirtas stogams su 15-85 šlaito nuolydžiu. Liuko varčia atsidaro į šoną, priklausomai nuo poreikio – į dešinę arba į kairę pusę. Konstrukcijoje pritaikytas dujinis amortizatorius iš vienos pusės padeda atidaryti varčią, o iš kitos stabiliai apsaugo ją nuo atsitiktinio užsidarymo, suteikia saugų kelią lipimui ant stogo. Nepaprastai geri techniniai ir izoliaciniai parametrai ( pvz., termoizoliacinis stiklo paketas”Klima" K=1,1 W/ m2K) leidžia naudotis liuku, tiek nešildomose tiek ir gyvenamose patalpose. Aukšta estetinė apdaila ir galimybė montuoti roletus, žaliuzes arba klostuotus roletus, leidžia, kad liukas jūsų palėpėje tarnautų kaip kokybiškas langas

Liukas Lucarno 210 – neįprastai naudingas pasiūlymas atitinkantis kainą. Jūsų palėpę užpildys šviesiu ir gaiviu oru. Liuko atidarymas viršutinėje dalyje labai palengvina išėjimą ant stogo, pvz., norint atlikti stogo remonto darbus arba išvalyti lietvamzdžius. Vėdinimo intensyvumą galima reguliuoti trijų pozicijų rankenos pagalba, kurią reikalui esant, norint palengvinti patekimą ant stogo, galima nuimti. Liukai Lucarno taikomi nešildomose patalpose ir stogams su 15-65 šlaito nuolydžiu.Liukai Lucarno U2 turi padidintus termoizoliacinius parametrus. Stiklo paketo šilumos laidumo koeficientas K=0,67 W/m2K, o lango staktos, apšiltintos 30 mm storio putų polistirolu. Liukai Lucarno210/U2 jungiamąsias tarpines su stogo danga, jau turi standartinėje komplektacijoje.
Tarpinės lakšto storis 0,5 mm, varčios tarpinė - aliuminio profilio lakštas; storis 1 mm. Stiklo paketo storis 19 mm (3-12-4), šilumos laidumo koeficientas K=0,67 W/m2K; 19 mm (3-12-4) Rw= 30-32 dB (išorinis stiklas 4 mm). Stiklo paketo ir varčios hermetiškumas pasiekiamas sintetinio kaučiuko EPDM tarpinės pagalba, o varčios su stakta sandarinimą atlieka tarpinė iš akyto sintetinio kaučiuko EPDM.
 Papildomas staktos apšiltinimas – 30mm storio putų polist